Ładowanie

W Zagrywkach można pograć w crazy golfa, beer ponga, a także skorzystać z pokoi karaoke.

Zagrywki – nowe miejsce na rozrywkowej mapie Wrocławia [ZDJĘCIA]

20 lipca, 2023

W Zagrywkach można pograć w crazy golfa, beer ponga, a także skorzystać z pokoi karaoke. Zagrywki, fot. Joanna Bim

Nowy, unikatowy lokal rozpoczyna działalność Pod Nasypem! W Zagrywkach będzie można pograć w crazy golfa, beer ponga, a także skorzystać z pokoi karaoke. Sprawdź, ile kosztują poszczególne atrakcje!

Zagrywki – tor do crazy golfa, fot. Joanna Bim

Zagrywki to activity bar, który oferuje gościom zarówno różnorodne gry i zabawy, jak i znakomite menu. Do wyboru są piwa lane i butelkowane, wina, shoty i drinki, a także pizza oraz przekąski.

Lokal ma blisko 1300 m2. Znajduje się przy ul. Wojciecha Bogusławskiego pod wrocławskim Nasypem, czyli miejscu, które jest doskonale znane wrocławianom. Oficjalne otwarcie nastąpi już w czwartek, 20 lipca o godz. 16:00. Aby mieć pewność, że znajdzie się dla nas wolne miejsce, można wcześniej zarezerwować loże i stoliki. Kwota rezerwacji będzie potem dostępna do wydania na barze.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Zagrywki – pokoje do karaoke, fot. Joanna Bim

Atrakcje w Zagrywkach

W Zagrywkach znajdziemy automaty z grami – pong, flippery oraz popularny w nadmorskich kurortach skeeball. Gra możliwa jest po wrzuceniu żetonów o wartości 3 lub 5 złotych. Dostępne są również piłkarzyki oraz table shuffleboard. Zabawa polega na rzucaniu krążkami z jednej strony stołu na drugą. Wygrywa drużyna, która podczas rundy najdalej wyrzuci swój krążek. Obowiązują rezerwacje stołu (1 godzina) w tygodniu za 69 zł, a w pt-sob za 85 zł.

W ofercie jest również crazy golf, czyli szalona wersja golfa. Cena wynajmu toru dla jednej osoby wynosi 25 zł (cały tydzień) bądź 27 zł (pt- sob). Nowością są prywatne pokoje karaoke z tabletami do wyboru piosenek i zamawiania napojów. Każda rezerwacja trwa 1 godzinę. Rozrywka jest rekomendowana dla 6-10 osób. Kwota rezerwacji pokoju waha się od 159 do 189 oraz od 199 do 239 zł w piątek i sobotę. Płatna jest każda dodatkowa godzina. W Zagrywkach nie zabrakło również klasycznej studenckiej gry w beer ponga. Każda rezerwacja trwa 45 min. W cenie jest stół do beer ponga dla rekomendowanej liczby osób oraz 1,6l piwa/soku lub 0,8l prosecco. Koszt udziału grupy to 129 zł (w tygodniu) lub 149 zł (od piątku do soboty). Jeśli chcemy pograć dłużej, to konieczna jest dodatkowa opłata. Dużym plusem jest obsługa, która w każdym momencie może wytłumaczyć nam zasady wybranej przez nas gry.

Ja prezentuje się lokal od środka? Zobacz zdjęcia:

Zagrywki – tor do crazy golfa, fot. Joanna Bim
Tagi