7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Złoty Lajk Samorządowy – zagłosuj na najbardziej aktywne miasto w Internecie

WARTO PRZECZYTAĆ

Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych przygotował listę samorządów najbardziej aktywnych na Facebooku. Wśród nich są dolnośląskie miasta. W głosowaniu można wskazać 3 profile miast, które wyróżniają się aktywnością w Internecie i mediach społecznościowych. Trzeba się spieszyć, głosowanie kończy się już dzisiaj!

Dolnośląskie miasta na liście IBIiMS

Wśród metropolii, które walczą o nagrodę najbardziej aktywnego samorządu w Internecie i mediach społecznościowych znajdują się: Wrocław, Wałbrzych, Dzierżoniów, Legnica, Jelenia Góra, Świdnica oraz Ząbkowice Śląskie. Tworząc listę, kierowano się aktywnością miejskich profili, liczbą interakcji oraz ilością komentarzy i udostępnień postów. Do 13 września można oddać swój głos. Głosowanie dostępne jest pod linkiem.

Złoty Lajk Samorządowy – przyznanie nagród

W dniach 19-20 września odbędzie się I Samorządowy Kongres Local Some’22.  Podczas gali, 19 września zostanie przyznana nagroda Złoty Lajk Samorządowy. Otrzyma ją samorząd, który najlepiej i najskuteczniej komunikuje się z mieszkańcami poprzez Internet i media społecznościowe.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI