Ładowanie

Aleksandra Kostrzewska, dotychczasowa Dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN zostanie zastąpiona przez Tomasza Kozłowskiego.

Zmiana w PZPN. Aleksandra Kostrzewska odchodzi ze stanowiska

admin 9 sierpnia, 2023

Aleksandra Kostrzewska, dotychczasowa Dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN zostanie zastąpiona przez Tomasza Kozłowskiego. fot. PZPN

Aleksandra Kostrzewska, dotychczasowa Dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN zostanie zastąpiona przez Tomasza Kozłowskiego. O tej decyzji Polski Związek Piłki Nożnej poinformował w oficjalnym komunikacie.

Aleksandra Kostrzewska nie będzie pełniła już obowiązków Dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN. Zamiast niej funkcję tę obejmie Tomasz Kozłowski, były dziennikarz “Faktu”.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Od dnia 9 sierpnia 2023 roku nowym dyrektorem Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN będzie Pan Tomasz Kozłowski. Zastąpi na stanowisku dotychczasową dyrektor, Panią Aleksandrę Kostrzewską, której PZPN bardzo dziękuje za niemal dwa lata dobrej pracy i zaangażowania – przekazał PZPN w komunikacie.

Zmiana na stanowisku jest reakcją na ostatnie afery wokół PZNP, które mocna nadszarpnęły wizerunek federacji. W ostatnim czasie media obiegła informacja, że na pokładzie samolotu lecącego na mecz z Mołdawią znajdował się Mirosław Stasiak. To były działacz sportowy skazany za korupcję. PZPN tłumacząc zajście, zrzucił winę na sponsorów kadry. W efekcie firma Tarczyński S.A., zapowiedziała rozwiązanie umowy.

Zobacz też: Lubin: Tysiące pluszaków poleciało na murawę. Kibice wzięli udział w wyjątkowej akcji

CZYTAJ WIĘCEJ:  Koleje Dolnośląskie w Świnoujściu! Dotarł tam pierwszy pociąg
Tagi