10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Zmiany w organizacji ruchu na ulicach Conrada-Korzeniowskiego oraz Komuny Paryskiej

WARTO PRZECZYTAĆ

Przejazd przez Wybrzeże Józefa Conrada – Korzeniowskiego od strony mostu Osobowickiego nie będzie możliwy z piątku na sobotę. Od 25 lipca na ulicy Komuny Paryskiej przywrócone zostanie płatne parkowanie.

fot. ZDIUM

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta poinformował o zmianie w organizacji ruchu na ulicy Józefa Conrada – Korzeniowskiego. Od godziny 20.00 w piątek 22 lipca do soboty 23 lipca nie będzie przejazdu od strony mostu Osobowickiego. MPWiK Wrocław będzie naprawiać fragment drogi po zakończonych robotach na sieci podziemnej. Zmiany czekają też na kierowców przy ul. Komuny Paryskiej 30-32. Od poniedziałku będzie obowiązywać tam strefa płatnego parkowania w zatoce postojowej.

Opłaty parkingowe

Stawki obowiązujące w Strefie Płatnego Parkowania:

3,00 zł za 1. godzinę postoju;

3,10 zł za 2. godzinę postoju;

3,30 zł za 3. godzinę postoju;

3,00 zł za 4. i każdą kolejną godzinę postoju.

Opłaty w SPP obowiązują w dni robocze w godz. 9:00-18:00. Mieszkańcy wybranych odcinków ulic oraz osoby posiadające meldunek stały bądź tymczasowy mogą kupić abonament w cenie 10 zł/ miesiąc lub 100 zł/rok (na pierwszy pojazd). Zakup abonamentów dostępny jest na stronie wroclaw.e-abonamenty.pl lub w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie ZDiUM przy ul. Długiej 49.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI