Ładowanie

Zmiany w składzie Panthers Wrocław

3 sierpnia, 2023

 

Na trzy kolejki przed końcem sezonu zasadniczego European League of Football w składzie Panthers Wrocław doszło do kolejnych zmian. Do zespołu dołączyła dwójka nowych zawodników.

Z powodu urazu Leo Krafft (OL) został umieszczony na liście IR. Jego miejsce w zespole zajmie Lucas Xavier – dotychczas ofensywny liniowy Leipzig Kings. Xavier będzie trzecim po Murilo Machado Silvie i Otavio Amorimie brazylijskim zawodnikiem w barwach Panthers Wrocław. 

Do zespołu dołączył także Patryk Matkowski – skrzydłowy, który po raz ostatni reprezentował wrocławskie barwy w 2017 roku. Matkowski w ostatnich latach występował m.in. w Miners Wałbrzych i Braunschweig NewYorker Lions. 

Panthers grają dalej

Panthers Wrocław rozegrają kolejne spotkanie 13 sierpnia na Stadionie Olimpijskim. Wrocławianie podejmą ekipę mistrzów Europy – Vienna Vikings. W pierwszym meczu reprezentantom Polski zabrakło zaledwie trzech punktów do wygranej z Austriakami. Transmisję ze spotkania będzie można śledzić od godz. 12.55 w sportowych kanałach Polsatu. Bilety na mecz są dostępne w serwisie Ticketmaster.