Ładowanie

Znane marki w nowych konceptach powracają do Wrocław Fashion Outlet

13 czerwca, 2023

Salon Mustang, fot. Wrocław Fashion Outlet

W ciągu ostatnich kilku tygodni sklepy marek Mustang, New Balance, Crocs i Pierre Cardin zmieniły swoje lokalizacje oraz przeszły gruntowne remonty w centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet. To nie koniec niespodzianek. Jeszcze w lipcu planowane jest otwarcie nowego salonu.

Salon New Balance, fot. Wrocław Fashion Outlet

Nowe koncepty we Wrocław Fashion Outlet

We Wrocław Fashion Outlet ponownie otworzyły się znane i lubiane przez klientów marki Mustang, New Balance, Crocs i Pierre Cardin. Salon Mustang Jeans zmienił lokalizację i powierzchnię (obecnie to 262 m2), a także zyskał bardziej nowoczesny, minimalistyczny charakter. Inną lokalizację w centrum ma też sklep New Balance. Nowy salon amerykańskiej marki słynącej z produkcji obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych powiększył się do 245 m2, a dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu przestrzeni udało się bardziej wyeksponować produkty i zwiększyć liczbę oferowanego obuwia. Z kolei Crocs mieści się obecnie na powierzchni 66 m2.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Salon Crocs, fot. Wrocław Fashion Outlet

Nowa lokalizacja marek Calzedonia, Intimissimi i Tezenis

Na gości Wrocław Fashion Outlet czekać będzie także zupełnie nowa odsłona sklepu, oferującego produkty marek Calzedonia, Intimissimi i Tezenis.

Ostatnie modernizacje salonów w naszym centrum, którym niejednokrotnie towarzyszyło powiększenie przestrzeni zakupowej, to najlepszy dowód na silną pozycję Wrocław Fashion Outlet na rynku dolnośląskich centrów handlowych. Fakt, że obecne u nas od wielu lat marki inwestują w rozwój swoich lokali pokazuje, że wiążą one z naszym centrum swoją przyszłość i uznają nas za solidnego i sprawdzonego partnera. Ogromnie cieszy nas także ciągłe dążenie naszych najemców do zapewnienia klientom jak najszerszej oferty – zaznacza Aleksandra Perz, dyrektor Wrocław Fashion Outlet.

Zobacz też: We Wrocław Fashion Outlet  otworzył się salon optyczny Outly

Joop we Wrocław Fashion Outlet

W tym roku planowane jest też rozszerzenie oferty centrum. Jeszcze w te wakacje do grona najemców Wrocław Fashion Outlet dołączy kultowa niemiecka marka Joop!. To producent luksusowych ubrań, którego produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnością oraz autentycznością.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Tagi